Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dobieszczyzna - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

371 800 zł2 233 m² 92,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Twoja przestrzeń, twoje zasady działki 2000 4000 m , Dobieszczyzna Czasami wszystko zaczyna się od jednej decyzji. Od miejsca, które daje Ci przestrzeń, żeby w końcu żyć po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie

Policko(Dobieszczyzna + 25 km)

300 000 zł3 735 m² 80,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Policko. Oto wyjątkowa oferta - działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sulęcinek

Sulęcinek(Dobieszczyzna + 28 km)

137 000 zł981 m² 139,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 981 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wrąbczynek

Wrąbczynek(Dobieszczyzna + 20 km)

260 000 zł15 315 m² 16,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku codzienności? Zapraszamy do Wrąbczynka położonego przy granicy z Nadwarciańskim Parkiem Krajobrazowym. Osa nieruchomości przedstawia ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wojciechówka

Wojciechówka(Dobieszczyzna + 41 km)

990 000 zł4 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Myszakówek

Myszakówek(Dobieszczyzna + 15 km)

99 000 zł7 200 m² 13,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z 2 działek o łącznej pow. ok. 7200 m , położonych w malowniczej miejscowości Myszakówek, w gminie Zagórów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bieździadów

Bieździadów(Dobieszczyzna + 12 km)

75 000 zł1 270 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w spokojnej miejscowości Bieździadów koło Żerkowa woj. Wielkopolskie. To idealne miejsce dla osób pragnących cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Borzykowo

Borzykowo(Dobieszczyzna + 20 km)

800 000 zł9 669 m² 82,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż narożnikowa działka o pow. 9669m2, zlokalizowana przy głównej drodze (droga wojewódzka nr dw442 Września.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Drzewce

Drzewce(Dobieszczyzna + 20 km)

90 000 zł2 444 m² 36,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w spokojnej okolicy z dala od ruchliwej drogi. Działka znajduje się w miejscowości Drzewce w gminie Zagórów. Działka o powierzchni 2444 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Marcinkowskiego

Pleszew(Dobieszczyzna + 17 km)

399 000 zł7 367 m² 54,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 7367 m , położona w Pleszewie (nr ewidencyjny 2689/16), w doskonałej lokalizacji, przy drodze krajowej, łączącej Pleszew z Ostrowem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Suchorzew

Suchorzew(Dobieszczyzna + 14 km)

87 000 zł760 m² 114,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 760 m2 w miejscowości Suchorzew, k. Pleszewa. Działka w kształcie prostokąta o szerokości frontu około 22 m. Media: woda, prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Dobieszczyzna

Dobieszczyzna,wielkopolskie

388 800 zł8 606 m² 45,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Dobieszczyzna (gmina Żerków, powiat jarociński, województwo wielkopolskie) o powierzchni 8606 m2. Klasa gleby riva Nieruchomość posiada bezpośredni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij