Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Dobieszczyzna – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

371 800 zł2 233 m² 92,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Twoja przestrzeń, twoje zasady działki 2000 4000 m , Dobieszczyzna Czasami wszystko zaczyna się od jednej decyzji. Od miejsca, które daje Ci przestrzeń, żeby w końcu żyć po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

360 000 zł1 093 m² 329,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

English description below Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Jarocinie, województwo wielkopolskie. Wydane warunki zabudowy. 3 inwestycje m.in myjnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Chlebowo

Chlebowo(Dobieszczyzna + 17 km)

75 000 zł750 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. 754 m , położonej w miejscowości Chlebowo, gmina Miłosław, powiat wrzesiński. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Chocz

Chocz(Dobieszczyzna + 15 km)

349 000 zł30 000 m² 11,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Piechurów

Szczypiorno,Kalisz(Dobieszczyzna + 41 km)

219 000 zł951 m² 230,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 951m2 zlokalizowana na osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Piechurów w Kaliszu Szczypiornie. Działka w kształcie regularnego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Drzewce

Drzewce(Dobieszczyzna + 20 km)

90 000 zł2 444 m² 36,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w spokojnej okolicy z dala od ruchliwej drogi. Działka znajduje się w miejscowości Drzewce w gminie Zagórów. Działka o powierzchni 2444 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gizałki

Gizałki(Dobieszczyzna + 7 km)

179 000 zł5 100 m² 35,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w gminie Gizałki - Tomice Młynik Polecam urokliwą nieruchomość pośród bujnych lasów o powierzchni 5000 m2. Dla miłośnika przyrody, szukającego ucieczki od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tomice

Tomice(Dobieszczyzna + 7 km)

299 000 zł4 200 m² 71,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z dużym potencjałem - 4200 m2 Tomice, gm. Gizałki Naprzeciwko szkoły w Tomicach mpzp Działka znajduje się w miejscowości Tomice, w gminie Gizałki - 20 km od Pleszewa, 25.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wierzchy

Wierzchy(Dobieszczyzna + 10 km)

350 000 zł27 879 m² 12,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 2,8h, położona w miejscowości Wierzchy, gmina Gizałki. Działka jest częściowo zalesiona, co daje sporo prywatności. Idealna pod zabudowę siedliskową,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Marcinkowskiego

Pleszew(Dobieszczyzna + 17 km)

399 000 zł7 367 m² 54,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 7367 m , położona w Pleszewie (nr ewidencyjny 2689/16), w doskonałej lokalizacji, przy drodze krajowej, łączącej Pleszew z Ostrowem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lenartowice

Lenartowice(Dobieszczyzna + 17 km)

590 000 zł35 200 m² 16,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

- na sprzedaż oferujemy atrakcyjne grunty rolne o łącznej powierzchni 35 200 m (3,52 ha), położone w miejscowości Lenartowice, w gminie Pleszew, województwo wielkopolskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Dobieszczyzna

Dobieszczyzna,wielkopolskie

388 800 zł8 606 m² 45,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Dobieszczyzna (gmina Żerków, powiat jarociński, województwo wielkopolskie) o powierzchni 8606 m2. Klasa gleby riva Nieruchomość posiada bezpośredni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij